Wakacje z partnerem lub z przyjaciółką?

Odpoczynek z partnerem lub z kumpelą?
Kiedy jesteś na wakacyjnej eskapadzie, długiej podróży, czy innego typu urlopie – na pewno zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. Wobec tego z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga jedna druga czy Twoi zbzikowani i humorystyczni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć zalety i defekty.

kobieta zrelaksowana

Turystyka z przyjaciółką – walory
Jeżeli wakacje są na plaży, na kempingu bądź też podobnych okolicznościach – wiele ludzi śmiało wybiera podróż z przyjaciółmi, z jakimi są w stanie przeżyć bajeczne przygody. Jest tak wiele ekscytujących nowych rzeczy do odkrycia, a najlepsze jest to, iż macie takie same zamiłowania jakimkolwiek zagadnieniem. To również całe bez liku imponującego czasu na rozmowę w trakcie podróży. Możecie wymieniać się wskazówkami i sztuczkami – w końcu towarzysze są znacznie bardziej otwarci. Jest także mniej stresu, znacznie więcej swobody i bardziej spontanicznie.

Turystyka z partnerem – plusy
Dosadnych plusów jeżdżenia z partnerem zamiast z przyjaciółmi oczywiście nie wypada z nikim omawiać i nikomu tłumaczyć. Jednak nieraz defekty takiego rozwiązania nie dla wszelkich są wystarczająco wyraziste np. będąc na wakacjach z przyjaciółką nie powinieneś cały czas niepokoić się o to, czy wyglądasz jak perfekcyjna wersja, dbać o nienagannie gładką skórę, czy perfekcyjnie ułożone włosy. Możesz pozwolić sobie na znacznie więcej lenistwa. Ostatecznie niemniej jednak przyjaciółka nie zapewni Ci tych gorących nocy i romantycznych momentów. Musisz sama w takim razie zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Tobie bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.